Najnowszy projekt: dom parterowy z dachem wiązarowym

Wstęp

Cześć! Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym projektem – domem parterowym z dachem o konstrukcji wiązarowej . To bardzo interesujący projekt, który daje wiele możliwości i swobody w aranżowaniu wnętrza. Każdy przyszły właściciel będzie mógł dostosować układ i funkcjonalność domu do swoich potrzeb.”

Projekt domu parterowego

Izolacja przeciwwilgociowa

Na zdjęciach widać wykonaną izolację przeciwwilgociową, która jest jednym z zewnętrznych elementów budowy domu. Dzięki temu budynek będzie chroniony przed wilgocią i grzybami, co zapewni jego utrzymanie na kolejne  lata. 

Dach wiązarowy

Jeśli dobrze się przyjrzycie, zauważycie, że ten dom nie posiada wewnętrznego ograniczenia jakim mogą byś ściany nośne . Co to oznacza ? Już teraz możemy zdradzić, że będzie to dach wiązarowy, a wnętrze domu będzie mogło służyć do potrzeb i upodobań właścicieli.

Swoboda aranżacji wnętrza

To bardzo ciekawy projekt, który daje wiele możliwości i swobody w aranżowaniu wnętrza. Każdy właściciel będzie mógł modyfikować układ i korzystać z funkcji domu do swoich potrzeb. Dzięki temu dom będzie mógł służyć przez wiele lat, bez potrzeby remontów czy przebudów.

Podsumowanie

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym projektem i nie możemy się doczekać, aby pokazać wam efekt końcowy. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach, więc śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco!

Dziękuję i pozdrawiam!

Podziel się:

Projekty domów do 100m2 i porady ekspertów. "Jak oszacować koszt budowy wymarzonego domu?

“Jeśli marzysz o własnym domu, ważne jest, aby wiedzieć, jakie będzie jego koszt budowy. Wiele czynników ma wpływ na końcową cenę, jednym z najważniejszych jest powierzchnia domu. Im większy dom, tym więcej kosztuje. Kształt budynku i rodzaj dachu również ma znaczenie – projekty domów o prostym kształcie i dachu dwuspadowym lub czterospadowym są tańsze w budowie. Równie ważny jest wybór ekipy budowlanej, która ma wpływ na cenę. Dlatego ważne jest dokładne przemyślenie swoich potrzeb i wybór odpowiedniej powierzchni dla swojego domu. Jeśli szukasz projektu domu o powierzchni 100m2, polecamy nasze projekty domów jednorodzinnych dostępne na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że każdy kolejny metr kwadratowy podnosi ogólny koszt budowy o 2300-4500 zł/m², w zależności od systemu budowy. Pobierz kosztorys z naszej strony internetowej, aby poznać dokładny koszt budowy swojego wymarzonego domu.”

"Ekspercki kanał budowlany "Marcin Buduje" na YouTube - proste porady i projekty domów"

“Jeśli planujesz budowę własnego domu, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym kanałem budowlanym “Marcin Buduje” na YouTube. Nasze filmy przybliżają proces budowy domu i pokazują, jak w prosty sposób można wykonywać prace budowlane we własnym zakresie. Dzięki temu, że nasze filmy są przystępne i przejrzyste, łatwiej będzie Ci zrozumieć jakie prace trzeba wykonać, jakie materiały potrzebne są do budowy oraz jakie narzędzia trzeba posiadać. Oprócz tego, na kanale znajdziesz też projekty domów, które pozwolą Ci na zapoznanie się z różnymi rozwiązaniami i wybór projektu idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego kanału i poznania wszystkich tajników budowy własnego domu. “

Projekty domów Jaki będzie koszt budowy domu?

“Chcesz wiedzieć, ile może kosztować wybudowanie Twojego wymarzonego domu? Najłatwiej będzie poznać koszt budowy pobierając nasz kosztorys. Jest wiele czynników, które wpływają na końcową cenę budowy, ale jednym z najważniejszych jest jego powierzchnia. Im większy dom, tym wyższy koszt, ale nie tylko. Inne ważne elementy to kształt budynku i rodzaj dachu. Projekty domów o prostym kształcie i dachu dwuspadowym lub czterospadowym są zazwyczaj tańsze w budowie. Ważny jest też wybór ekipy budowlanej – obecnie wysokie zapotrzebowanie na ich usługi sprawia, że mogą one pozwolić sobie na podniesienie stawek, bez obawy o utratę zleceń. Dlatego tak ważne jest dokładne przemyślenie swoich potrzeb i wybór odpowiedniej powierzchni dla swojego domu, by móc oszacować jego koszt. Pamiętaj, że każdy kolejny metr kwadratowy podnosi ogólny koszt budowy o 2300-4500 zł/m², w zależności od systemu budowy oraz od tego jaki wybierzesz Projekt domu

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów

Continue Shopping