1
Projekt domu do 100m2
Rodzina na Swoim
2
Projekt domu do 100m2
Rodzina na Swoim
previous arrow
next arrow

Idealna cena  !!!

94,30 m²
powierzchni użytkowej

Nieskomplikowany i
tani w budowie

Optymalny oraz ergonomiczny
układ pomieszczeń

Projekt domu parterowego
Rodzina na Swoim

Salon, 3 pokoje, łazienka, kotłownia
Dach dwuspadowy lub czterospadowy

Powierzchnia domu:
94,30 m²

Min. wymiary działki:
19,94 x 17,34 m

Zgodny ze standardem WT21

Prosta bryła to podstawa ,aby można było realizować nasze założenie. Optymalny i prosty układ pomieszczeń pozwolił na niewielkiej powierzchni wygospodarować:

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło na zebranie ogromnej wiedzy, żeby wykorzystać najlepsze rozwiązania w procesie budowy domu tak, aby proces ten był prosty w realizacji oraz tani, a zastosowane rozwiązania trwałe przez lata.

Jaki będzie koszt budowy domu?

Podstawowe pytanie jakie zadaje sobie przyszły właściciel własnego domu to jaki będzie koszt budowy. Jest wiele czynników wpływających na końcową kwotę wybudowanego domu.

Najekonomiczniejsze projekty domów w budowie to takie o bryle zbliżonej do prostokąta z najprostszym dachem dwuspadowym oraz prostym czterospadowym. Kluczowym jednak elementem, który wpływa na ogromny koszt całej inwestycji jest jego powierzchnia. Dlatego tak ważne jest dokładne przemyślenie naszych potrzeb jaką ilość m² będziemy potrzebowali. W ten sposób najłatwiej jest określić ile może kosztować nasz dom, ponieważ każdy kolejny m2 powierzchni naszego wymarzonego domu podniesie koszt całej inwestycji o kolejne 2300-4500 zł/m² w zależności w jakim systemie zostanie zaplanowana budowa domu. Skąd tak wielkie różnice w cenie powierzchni m² wybudowanego domu? Na tę odpowiedź zacząłem Wam odpowiadać mówiąc o wyborze odpowiedniej bryle budynku, ale kolejnym ważnym czynnikiem który podnosi koszt realizacji całej inwestycji to ekipy budowlane, które obecnie maja ogromną ilość zleceń, a co za tym idzie mogą pozwolić sobie na podniesienie stawek bez obawy o utratę zleceń.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani jak te prace wykonywać zapraszamy na nasz kanał Youtube na którym pokazujemy widzom w jaki sposób wykonywać znaczną część prac przy budowie własnego domu.

Najczęściej zadawane pytania / FAQ

Jakie minimalne wymiary powinna mieć działka aby wybudować ten dom?

Minimalne wymiary działki to 19,94 m x 17,34

Czy można powiększyć dom?

Tak na etapie adaptacji projektu wystarczy o tym fakcie poinformować projektanta aby naniósł zmiany.

Czy można zaadoptować poddasze aby wykorzystać tą przestrzeń jako mieszkalną?

Tak oczywiście ,konstrukcja podstawowa projektu budynku jest tak przygotowana aby można było w dowolnym etapie zaadoptować poddasze . Przygotowaliśmy gotowe rysunki i rozwiązania konstrukcyjne które wystarczy przekazać projektantowi adoptującemu.

Czy mogę usunąć ściany konstrukcyjne wewnątrz budynku aby dowolnie zmieniać układ pomieszczeń?

Tak oczywiście przygotowaliśmy się również na taką ewentualność. W takim Przypadku należy więźbę tradycyjną zmienić na konstrukcję wiązarową dzięki czemu możemy dowolnie kreować wnętrze domu oraz rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń.

Czy można w waszym projekcie zastosować strop teriwa bez budowania wewnętrznych ścian konstrukcyjnych?

Jak najbardziej jest to możliwe dzięki zastosowaniu systemowych rozwiązań na przykład firmy Czamaninek. Takie rysunki również zostały przez nas przygotowane.

Mogę zmniejszyć wymiary budynku ponieważ jesteśmy małżeństwem bez dzieci i nie potrzebujemy takiej powierzchni?

Powierzchnię naszego projektu mogą państwo dowolnie kreować na etapie adaptacji projektu.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów

Continue Shopping